ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 04.04


У Полтаві розчищають водойми від сміття

У Полтаві розпочалася підготовка до купального сезону, в ході якої працівники рятувально-водолазної служби очищають водойми від сміття та перевіряють їх на безпечність.

Вже розчищено дно першого міського пляжу у Полтаві. Наступні —  пляжі Шевченківського району, повідомив Євген Савчук, начальник комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Полтавської міської ради.

За його словами, згідно з дорученням виконкому міськради фахівці служби з квітня розчищають акваторії перед стартом купального сезону, який запланований на 4 червня.

Водолази знайшли на дні першого міського пляжу різноманітне сміття, від цегли та склянок до пляшок і навіть шин. Звісно, найбільше забруднюють водойми люди.

Костянтин Грицай, водолаз міської рятувально-водолазної служби, зазначив: на дні можна знайти різноманітні предмети та сміття, також каміння і цеглу потрібно періодично прибирати задля безпечності купання.

Обстеження акваторії річки Ворскла та ставків планується завершити до Великодня — 5 травня.

Щодо прибирання, то пляж Київського району будуть чистити за свій власний кошт підприємці. Пляжі Шевченківського району - працівники міської рятувально-водолазної служби, а водойми Подільського району готує до купального сезону Подільська районна рада.

екологія, розчищення, водойми, сміття, річка, водолазна служба

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.