ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 19.05


У Полтаві з'явився "Казковий годинник"

У фойе Полтавського театру ляльок відкрився Казковий годинник. Аналогів йому немає в жодному театрі України. З 15 травня після карантину театр ляльок знову запрацював та порадував відвідувачів новими відкриттями.

З моменту введення будівлі в експлуатацію 1983 року приміщення не знало жодного капремонту і нещодавно дорослі глядачі, які прийшли до театру, сказали: були у вас 30 років тому і нічого не змінилося.

Це й наштовхнуло на ідею - змінити інтер’єр фойє, зробити його казковим, - розповіла ІРТ директорка закладу Тетяна Вітряк.

Ідея була озвучена головним режисером театру Ніко Лапуновим, подані ескізи, і розпочали роботу на початку лютого

Над створенням Казкового Годинника працювали художники, столяри, бутафори протягом 3 місяців.

Планували його відкриття на Міжнародний день лялькаря, 21-го березня, але через локдаун подію перенесли.

Тепер фойе театру прикрашає не тільки диво-годинник - тут працює виставка ляльок майстрів Полтавщини «Майстри лялькових справ».

Виникла ідея створити виставку ляльок майстрів Полтавщини спільно з обласним центром народної творчості ПМР саме для того щоб популяризувати техніку, яка характерна для нашої області - це вузлова лялька. Вона відновлюється, оживає.

На виставці представлені роботи 35-ти майстрів і вона працюватиме у фойе театру до 15 червня. А казковий годинник відтепер налаштовуватиме на казку завжди - його герої зустрічатимуть юних глядачів, запрошуватимуть їх до фото сесії та до зали театру на перегляд вистав.
театр, Казковий годинник

За темою:

  • Полтавці провели щорічний музейно-мистецький "Екзюпері-фест". ВІДЕО
  • Полтавці завершують театральний сезон
  • У Полтаві показали прем’єру "Як рятували країну Мережину"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.