ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 22.04


У поминальні дні правопорядок підтримуватимутьу більше тисячі полтавських правоохоронців

У поминальні дні правопорядок на Полтавщині забезпечуватимуть більше 1000 поліцейських та представників добровольчих формувань.

На Полтавщині у поминальні дні 22-24 квітня правопорядок поблизу понад 2000 цвинтарів забезпечуватимуть близько 800 поліцейських та понад 200 представників добровольчих формувань територіальних громад та громадських формувань.

Про це повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

“Ураховуючи умови воєнного часу, закликаємо учасників поминальних заходів дотримуватися правил безпеки, уникати масових скупчень людей, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та дотримуватися комендантської години, яка на Полтавщині діє з 00:00 до 04:00”, – зазначив Євген Рогачов

Також нагадав, що громадянам потрібно мати при собі документи, які посвідчують особу.

У разі виявлення невідомих чи вибухонебезпечних предметів, зброї або підозрілих осіб, що вчинили чи готуються вчинити правопорушення – негайно повідомляйте до найближчого наряду поліції або телефонуйте на спецлінію 102.

Також працюють альтернативні канали для звернень до поліції у застосунку чат-бот Телеграм: @Police102Poltava та месенджер Фейсбук Поліція Полтавської області.

безпека, поминальні дні, заходи

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.