ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 28.05


У Прирічковому парку Полтави відбулося гучне культурно-спортивне свято

Пішохідне та водне орієнтування, туристичні змагання, йога, дитячі розваги - у Полтаві відбулося вже друге культурно-спортивне свято "Паркові забави".

Культурно-спортивне свято "Паркові забави" в Полтаві відбулося вдруге і метою його є не лише забезпечити активний спортивний відпочинок для полтавців, але й привернути увагу до Прирічкового парку як для важливої рекреаційної зони міста.

Ідея виникла з того, що Прирічковий парк повинен бути рекреаційною зоною – це найбільша рекреаційна зона міста і ми маємо її зберегти. Хочеться людям показати, що тут можна проводити такі заходи, це прекрасне місце для спортивних змагань, ярмаркування

– розповіла представник команди оргкомітету свята Ольга Гладченко.

Ініціаторами проведення "Паркових забав" виступив полтавський осередок Об'єднання "Самопоміч", до організації долучилися також клуб туризму і краєзнавства учнівської молоді "Центуріон".

Серед локацій свята — ярмарок майстрів, анімація для найменших гостей "Паркових забав", майстер-класи з прикладних видів народного мистецтва, майданчик для йоги. Новинкою свята стала екологічна зона: тут навчали збереженню природи, розповідали про правильне сортування сміття та термін розкладання окремих твердих побутових відходів. Тут же свою інсталяцію організував активіст ГО "Екодніпро" Сергій Антоненко: частину батарейок, зібраних за акцією "Батарейки, здавайтеся!" у Полтаві протягом року та пластикові кришечки Сергій привіз до Прирічкового парку, щоб показати всю глибину екологічної проблеми утилізації небезпечних відходів, яка постала зараз перед нашим містом.

Найбільше уваги приділили туризму й спортивному орієнтуванню: учасники свята змагалися у розведенні вогнища за 30 секунд, швидкому та вправному проходженню мотузкової "переправи" та смуги перешкод, а також у вмінні швидко орієнтуватися по карті місцевості не лише на суходолі, але й на воді.

Розпочали свято з традиційного славню України. Хоча технічні труднощі завадили увімкнути фонограму, організатори не розгубились: співали славень акапельно — щиро і з душею. Свій виступ також показали учасниці групи черлідерів. А потім стартували, власне, спортивні змагання.

На старт зі спортивного орієнтування вийшли 160 учасників, участь у змаганнях з орієнтування на байдарках взяли близько сотні полтавців різного віку. Командам необхідно було, користуючись картою-схемою, знайти контрольні точки в правильній послідовності, відмітитися там за допомогою електронного чіпа та якнайшвидше прийти до фінішу. Переможців визначали за кількістю відміток на контрольних пунктах та швидкістю виконання завдань.

Переможці змагань отримали призи у вигляді туристичного спорядження – каримати, фляги для води, а також призи від спонсорів свята.

свято, відпочинок, орієнтування, байдарки

За темою:

  • Під Полтавою у свято вишиванки розмалювали будинок культури
  • Полтавський Мазепа вкотре увібрався у вишиванку
  • На Великдень комендантська година на Полтавщині діятиме без змін
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.