ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 03.03


У разі виявлення уламків ракет чи БПЛА полтавців просять їх не торкатися

Правоохоронці закликають громадян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, перебувати в укриттях та подбати про безпеку дітей. У разі виявлення уламків ракет чи БПЛА не підходьте до них і не торкайтеся.

Правоохоронці закликають полтавців — відійдіть на безпечну відстань та повідомте поліцію або рятувальників про небезпечні знахідки.

Нині полтавські правоохоронці спільно з Службою безпеки України під процесуальним керівництвом  облпрокуратури документують наслідки сьогодніщнього обстрілу.

Зібрані матеріали стануть частиною доказової бази для міжнародних судів.

Слідчі УСБУ в Полтавській області відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 438 Кримінальний кодекс України (воєнні злочини).

Внаслідок падіння уламків у місті травмовано п’ятеро людей.
Полтавський професійний ліцей, що розташований у Подільському районі міста, зазнав руйнувань 3 березня через атаку російських БпЛА 3 березня. Вибуховою хвилею у навчальному закладі вибиті 12 вікон. Руйнувань через обстріли армією РФ будівля зазнає утретє за час повномасштабної війни.

Вибухова хвиля пошкодила вікна, покрівлі та двері в навколишніх будівлях, а також автомобілі місцевих жителів.  

уламки

За темою:

  • У Полтавському районі впали уламки БпЛА: п'ятеро травмованих
  • Нічна атака на Полтавщину: пошкоджені підприємства і будинки
  • Є руйнування, триває пожежа. РФ знов атакувала полтавську нафтогазоструктуру
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.