ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:52 25.08


У Решетилівці відкрили сучасний спорткомплекс. ФОТО. ВІДЕО

На базі професійного аграрного ліцею імені Боровенського у Решетилівці функціонуватиме новий спортивний комплекс. Будівля зведена за останніми стандартами та зможе приймати дітей із обмеженими можливостями.

Зведення спортивного комплексу в Решетилівському професійному аграрному ліцеї почалося в 1990 році. Готову будівлю з уже проведеними комунікаціями не здали в експлуатацію через зміну технічних норм. Минулого року з обласного бюджету виділили 9,5 мільйонів гривень на повну перебудову комплексу.

Від старої будівлі залишилися хіба що стіни. Ми дуже тішимося новим комплексом. Уже уявляємо, скільки дітей займатимуться тут спортом. Усе вийшло завдяки злагодженій роботі обласної та решетилівської влад, які дбають про сьогодення та не забувають про майбутнє

— зауважила директор ліцею Ніла Спільна.

Решетилівська громада отримала абсолютно новий спорткомплекс. Усе зроблено за новими вимогами: від утеплених підвальних приміщень і фундаменту до сучасного даху. Тут замінили опалення та вентиляційну систему. На території спорткомплексу спорудили парковку, а фасад осучаснили. Для зручності відвідання нового закладу на вході встановили пандус. Всередині — спеціальній туалет та душові для людей на візках.

У комплексі діти займатимуться волейболом, баскетболом, тенісом, гімнастикою, скелелазінням. Для цього є усі умови: завезені спеціальні тренажери та інвентар, який розподілили по кімнатах та залах. На одній із стін спортзалу полтавський художник намалював графіті, що зробило комплекс більш стильним, молодіжним. Споруда зведена за новими стандартами, тож вона зможе приймати обласні та навіть всеукраїнські змагання.

Цей спорткомплекс — тільки початок. Біля нього планується звести великий спортмайданчик, аби комплекс дійсно став довершеним. Ми маємо пишатися нашою областю і зробимо для цього все необхідне

- повідомив Тимофій Голбан, який очолює обласний департамент будівництва.

З вересня у закладі навчатимуться 324 учня. Чотири роки підряд ліцей перевиконує план набору. Цієї осені на перший курс вступить 120 юнаків та дівчат. Цікаво, що в аграрному ліцеї навчалися нинішній голова Полтавської облради Олександр Біленький та заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

За півтора роки ми пообіцяли, що зведемо цей заклад. І зараз пишаємося результатами. Адже таких навчальних закладів в області немає. Для мене це — особливий день. Я з Решетилівки, і навчався в цьому ліцеї. Ніколи не бачив його в кращому стані. Зараз мене дійсно переповнюють емоції. Тепер у молоді району стало більше можливостей для саморозвитку

- поділився враженнями Роман Товстий.


За матеріалами прес-служби Полтавської ОДА

ОДА, УКБ, інфраструктура, спорткомплекс, Решетилівка, будівництво

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.