ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 30.04


У роботі сервісу держпослуг "Дія" стався технічний збій

Зранку 30 квітня стався технічний збій на платформі G-Cloud хостинг-провайдера DeNovo, на якому розміщені портал та застосунок "Дія".  Застосунок не працював зовсім — при спробі доступу виникала помилка 502.

Сам додаток запускався, але жоден з документів не оновлювався (QR-код для валідації не генерується).

Як повідомили Іtc.ua у Мінцифрі, програмний збій стався в технологічному стеку віртуалізації.

Наразі продовжуються аварійно-відновлювальні роботи з усунення проблем та відновлення роботи сервісів Дії.

Додатково розробники повідомили, що за останню годину вдалося відновити доступність компонента NSX Manage, який відповідає за управління системою. Наразі продовжуються роботи по відновленню функціональності контролерів NSX.

У Мінцифрі сповідаються відновити роботу провайдера протягом 2 годин. Тобто орієнтовно до 15.00.

Зазначимо, що це перший подібний великий збій з моменту запуску сервісу Дія у лютому 2020 року.

Дія — український e-сервіс державних послуг, що розробляється Міністерством цифрової трансформації України. Офіційний запуск мобільного застосунку Дія версії 1.0, відбувся 6 лютого 2020 року, а станом на 7 травня його завантажили понад 3 мільйонів разів. У жовтні 2020 року Мінцифри оновила додаток Дія до версії 2.0, додав нові документи та послуги. За 10 днів оновлений застосунок Дія завантажили 1 мільйон користувачів. На початку лютого Мінцифра повідомляла, що Дію 2.0 оновили 3,7 млн українців, з яких — 1,5 млн користуються цифровими водійськими посвідченнями. На сьогодні застосунок до версії Дія 2.0 оновили понад 4,1 мільйона українців.
Мінцифра запустила цифрові паспорти в мобільному застосунку Дія у квітні минулого року. Зараз ними можуть користуватися близько 20 млн українців — понад 5,5 млн з них мають ID-картку і ще 18 млн є власниками закордонних біометричних паспортів.   

 

Дія, збій

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.