ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 30.10. 2020


У Селещині обікрали поштове відділення

У Селещині Машівського району сьогодні вночі обікрали відділення "Укрпошти". Злочинці поцупили посилки, а не гроші.


Крадіжка сталася сьогодні, 30 жовтня, вночі. Про це повідомив Юрій Сулаєв, речник ГУ Нацполіції в Полтавській області. На місці злочину працює слідча група.

До поліції повідомлення надійшло сьогодні о 7:00 від працівників пошти. Наразі попередньо відомо, що з відділення вкрали товар, зокрема, пакунки із посилками.

За інформацією від правоохоронців, на момент крадіжки грошових коштів у приміщенні поштового відділення не було.

кримінал, поліція, пошта, Селещина

За темою:

  • Суд закрив справу ексзаступника голови Полтавської облради Олега Бєлоножка
  • Дитячий тренер коригував обстріли Полтавщини
  • Шахраї ошукали жителя Лубен на сто тисяч
  • Топ-5 за тиждень :