ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:20 30.08


У серпні поліція області вилучила понад 30 одиниць зброї

У серпні на Полтавщині вилучили з незаконного обігу понад 30 одиниць зброї та більше 1700 боєприпасів.

 

Протягом серпня у Полтавській області територіальними підрозділами поліції вилучено понад 30 одиниць зброї (гранатомет, кулемет, автомати, карабіни, пістолети та обріз) та понад 1740 одиниць бойових припасів, серед яких гранати, набої, снаряди, міни, тротилові шашки. Про це повідомили у поліції Полтавщини.

За викритими фактами незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами відкрито 52 кримінальних провадження, у яких по 9 фактам особам вже повідомлено про підозру.

"Нагадуємо громадянам, що придбання та зберігання зброї, боєприпасів, вибухових речовин і пристроїв без законних на те підстав тягне за собою настання кримінальної відповідальності. Уникнути негативних юридичних наслідків можливо тільки за умови добровільної їх здачі органам влади. Згідно змін до Кримінального кодексу України, особа, яка добровільно здає зброю та боєприпаси, звільняється від будь-якої юридичної відповідальності. Тож якщо у вас є такі предмети, слід терміново повідомити про них до поліції для їх подальшого знешкодження, знищення чи передачі Збройним силам України для використання за призначенням. Також застерігаємо, що у разі спроби використати зброю чи вибухонебезпечні предмети в злочинних цілях та відносно мирного населення поліція реагуватиме миттєво та жорстко, у відповідності до вимог чинного законодавства з урахуванням воєнного стану", – зазначив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

зброя, поліція, війна, закон

За темою:

  • Робітник полтавського агропідприємства виявив кулемет з набоями
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.