ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 29.11


У Шевченківському терцентрі соцдопомоги з'явилось нове соціальне таксі

Новий "Фольцваген" придбали за 1,5 мільйона гривень в співфінансуванні полтавська та обласна влада.

Люди з інвалідністю в Шевченківському районі отримали нове соціальне таксі, яке дасть змогу полегшити пересування містом для маломобільних груп населення. Нове німецьке авто замість старої поламаної газелі, яка за 14 років повністю зносилася, повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Автомобіль обладнаний підйомною платформою та має 8 посадкових місць та 3 місця для перевезення осіб, які пересуваються на візках.

За словами секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти програми співфінансування інфраструктурних та соціальних об’єктів міста значно розширюють коло можливостей розвитку міста:

— По 750 тисяч гривень виділили за цільовими програмами міської та обласної ради. Маємо сучасну обладнану німецькою технікою автівку для безкоштовних перевезень мало мобільних груп населення. І я сподіваюся, що в наступному році область продовжить роботу таких програм. Це питання турботи про полтавців, питання доступності нашого міста. Це черговий зразок системної роботи над оновленням комунальних підприємств. Тільки упродовж цього року ми закупили для Міськсвітла, КАТП-1628, Декоративних культури і Полтаваелектроавтотрансу більше техніки, ніж за 8 попередніх років разом. Це дає нам змогу, передусім, позбавлятися монополій приватних підприємців на ринку комунальних послуг, перевезень тощо. От і сьогодні маємо ще одну реалізовану ініціативу.

На даний час у Шевченківському районі Полтави проживає 8 тис. осіб з інвалідністю із них 312 громадян, які пересуваються за допомогою крісел колісних, тож тепер вони зможуть скористатися послугами нового соціального таксі у більш комфортабельних умовах.

соціальне таксі, автомобіль, маломобільні групи людей

За темою:

  • Поліція повідомила про затримання крадіїв колес
  • Полтавці отримали реанімобіль вартістю 2 млн гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.