ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 27.06


У Щербанівській ОТГ ремонтують проблемну дорогу

На автодорозі Полтава — Великий Тростянець розпочали ямковий ремонт. Частина цієї дороги знаходиться у межах Щербанівської ОТГ. На її ремонт виділили 126 тисяч гривень.

 

На баланс Полтавської ОДА з початку року перейшло 7188 км доріг місцевого значення. Усі ці дороги раніше знаходилися на балансі Служби автомобільних доріг. Наразі обласна влада виділила понад 43 млн гривень на їх ямковий та поточно-середній ремонт, інформує прес-служба ОДА.

Дорога Полтава — Великий Тростянець стояла у другій черзі ремонту. Бо відновити всі дороги одночасно — неможливо. Тому після того, як завершили роботи по автошляху Терешки — Микільське, який входить до новоствореної Терешківської ОТГ, одразу перейшли до неї.
 
Ями на дорозі Полтава — Великий Тростянець досягали подекуди до 20 сантиметрів. За словами голови Щербанівської ОТГ Ігоря Процика, цей автошлях декілька років не ремонтувався.

Давайте дивитися правді в очі: дороги — це сьогодні проблема в країні. Я вже й не згадаю, коли ця дорога ремонтувалася. Бо за рік чи два такі ями не беруться. А за бюджет нашої громади ми не могли її ремонтувати,  тому що вона до цього знаходилася на балансі Служби автомобільних доріг

 — каже Ігор Процик

Щербанівська ОТГ розпочала свою роботу з початку цього року. За цей час тут закінчили ямковий ремонт доріг по всій громаді на 70 відотків. Згодом у Щербанівській ОТГ планують капітально відремонтувати 7 автошляхів: у Горбанівці, Вищій Вільшані, Булановому та Горі. До 2020 року кажуть, що планують зробити дорогу, де зараз взагалі відсутнє асфальтне покриття. 

влада, дорога, транспорт, ОТГ, Щербані, гроші

За темою:

  • Проїзд Крюківським мостом у Кременчуці перекрито ще на два дні
  • Полтавець установив черговий антирекорд із алкосп’яніння за кермом
  • Поліція допомогла вибратися водію зі снігового полону
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.