ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 16.08


У Щербанівській ОТГ відкрили перше в Україні дитяче автомістечко. ФОТО

Тепер найменші мешканці громади зможуть на практиці вивчати правила дорожнього руху.

Сьогодні, 16 серпня, неподалік сервісного центру МВС у Полтаві, відкрили дитяче автомістечко, повідомляють на сайті Щербанівської громади.

Завдяки плідній співпраці Щербанівської сільської ради та сервісного центру у громаді з’явилося місце, де діти зможуть на практиці вивчати правила дорожнього руху.

"У першу чергу, це безпека життя. Знаючи правила, дитина вже буде обережною та обачною на дорозі. Сільська рада забезпечить підвіз шкільним автобусом дітей усіх навчальних закладів громади на навчання, яке буде проходити у рамках освітніх програм",

- говорить голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

Сучасний майданчик з асфальтованим покриттям із дорожньою розміткою. По всій території розміщені дорожні знаки, таблички, залізничний переїзд, "лежачі поліцейські" та світлофори.

Зі слів начальника РСЦ МВС у Полтавській області Віталія Бондаренко, це перше в Україні дитяче автомістечко таких масштабів.

"Дякуємо Ігорю Процику за створення такого унікального майданчика з вивчення правил дорожнього руху. Наше дитяче автомістечко – це приклад успішної реалізації спільних проектів, креативного підходу та продуктивної роботи команди однодумців",

- зазначила директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

автомістечко, Щербанівська ОТГ, ПДР, діти

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.