ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:51 03.08


У Шишацькій громаді працює незвичайне таксі

Мешканці Шишацької громади можуть скористатися послугами так званого соціального таксі. Чим воно відрізняється від звичайного перевізника, розповіла директор місцевого терцентру Світлана Васильченко.

 

Послуга соціального таксі для людей з особливими потребами та одиноких пенсіонерів діє в Шишацькій об’єднаній територіальній громаді. Мешканці селища користувалися нею вже досить давно, а от жителі старостатів, зокрема Покровського, мають можливість скористатися послугою з липня, повідомляють в Асоціації міст.

Соціальне таксі – це автомобіль, мікроавтобус, обладнаний спеціальною платформою для інвалідів-візочників. Люди мають можливість скористатися послугою «соціального таксі» по підвезенню їх до Територіального центру Шишацької селищної ради, центральної районної лікарні, аптечних відділень, банківських установ та адміністративно виконавчих установ. Часто їздять на ортопедичний завод у Полтаві, на заходи в інші райони.

- розповідає Світлана Васильченко, директор територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради.

Замовлення і групи формує диспетчерська служба,  є відповідний графік.

Крім того здійснюють підвіз громадян із сіл безпосередньо до терцентру, де надають послуги масажу, ЛФК, фізіотерапевтичні, є кабінет психолога, фіто та аромо кабінети, діє соляна шахта.

Працівники територіального центру навчають людей правильно користуватися засобами реабілітації, наприклад, «ходунками», візками, палицями. Хотілося б підкреслити, що відтоді, як утворилася об’єднана територіальна громада, ми почали надавати паліативну допомогу і тяжкохворим громадянам

- каже Світлана Васильченко.

За рік у терцентрі Шишацької громади, обслуговують 2584 особи. Станом на липень ( за півроку) послуги надані півтори тисячі особам, в тому числі 1263 – це люди похилого віку, 325 – з особливими потребами.

Також Світлана Васильченко поділилася найближчими планами: уже з 1 вересня при терцентрі відкриють відділення реабілітації для дітей-інвалідів. В об`єднаній громаді 88 дітей потребують такого відділення.

Нині завершують ремонт у приміщенні. Придбали спеціалізоване обладнання для сенсорної кімнати та кабінету психолога.

Шишаки, Покровське, ОТГ, Світлана Васильченко, таксі, транспорт

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.