ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 27.10


У Шишаках встановили сортувальну лінію для сміття

Лінія для сортування сміття з’явилася на полігоні твердих побутових відходів у Шишацькій громаді. На лінію потраплятиме різноманітне сміття – це пластик, скло, папір, пакети.

Після створення об’єднаної громади з центром у Шишаках, гостро постало питання розширення полігону твердих побутових відходів та встановлення там сортувальної лінії. Цим питанням почали займатися ще у 2017 році, і ось днями лінію для сортування вторинної сировини встановили.

Проєкт вдалося реалізувати за співфінансування з обласного бюджету, загальна вартість –  близько 1 млн 250 тисяч гривень, повідомляють на сайті Шишацької громади.

Голова Шишацької селищної ради Олександр Тутка зазначив, що на лінію потраплятиме різноманітне сміття – це різний пластик, скло, папір, пакети.

 

 

На лінії загалом передбачено створення шести робочих місць, але розпочнуть працювати чотири людини.

Поки що цього буде достатньо, – коментує директор комунального підприємства «Техкомунбуд» Шишацької селищної ради Петро Корсун.

Щоб повністю завантажити лінію, ми збираємося збільшити кількість контейнерів для сортування пластику, паперу, пакетів та скла по селищу і селах нашої громади. Як і попередні подібні контейнери, виготовлятимемо їх самостійно, матеріали вже закуплено. Крім цього, плануємо залучити кошти з обласного бюджету для придбання 30 екомайданчиків.

Про заробітки на вторсировині поки що не йдеться. Адже для цього її треба збирати у великих обсягах.

переробка сміття, Шишаки

За темою:

  • Тиждень не можуть загасити сміттєзвалище під Полтавою
  • На Решетилівщині можуть збудувати сміттєпереробний завод
  • Міському голові Полтави Мамаю принесли похоронний вінок
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.