ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 05.08


У школах Полтави обладнали лінгафонні кабінети

У двох школах Полтави – 26-й та 29-й – обладнали комп’ютеризовані лінгафонні кабінети, де можна поглиблено вивчати іноземні мови. Створили лінгафонні класи за гроші з міського бюджету.

На обладнання витратили 1,5 мільйони гривень. А на ремонт класів – ще 200 тисяч гривень, повідомляє Суспільне. Полтава.

Чому 26 школа? Тому що це єдина школа Полтави комунальної форми власності, яка є школою асоційована ЮНЕСКО. Це школа з міжнародними партнерськими стосунками. Школа, яка бере участь у багатьох міжнародних проєктах. Чому 29-та? Ця школа здавна має стосунки зі Сполученими Штатами Америки, з Великою Британією. Школа, у якій здавна вивчають поглиблено іноземні мови”, – розповів начальник управління освіти Полтави Юрій Матвієнко.

 

Лінгафонний клас розрахований на 20 учнів, розповіла директорка 26-ї школи Наталія Гонжак. Облаштовували кабінет із березня до квітня цього року.

“Це — сучасний лінгафонний кабінет, який дає можливість використовувати комп’ютери для того, щоб дитина мала можливість чути носія мови. Щоб вона мала можливість без фільтрів чути правильну вимову. Щоб перебуваючи у класі, вона була в мовному середовищі”, – каже директорка 26-ї школи Полтави Наталія Гонжак.

У нових кабінетах – лінгафонних лабораторіях – програмне забезпечення яких об’єднає yчнівські комп’ютери з учительським в мережу, дозволить дiтям записувати та прослуховувати себе, контролювати вчителю вимову, переглядати медiаконтент iз записами носіїв мови.

Таких лабораторiй в Україні всього вісім, дві з яких тепер розташовані в Полтаві.

 4 серпня відбулася їх офіційна презентація. У Полтаві вперше з'явилися кабiнети такого рiвня для вивчення iноземних мов.  Окрім таких лабораторій для поглибленого вивчення іноземних мов, планують на наступний бюджетний рік закласти кошти на створення й новітніх природничо-математичних кабінетів.

 

освіта, школи, обладнання

За темою:

  • Кременчуцький нацунівер увійшов до рейтингу "Топ-200 Україна 2024"
  • Полтавські МАНівці вибороли срібні медалі на GENIUS Olympiad 2024
  • У Машівці хочуть закрити Сахнівщинську гімназію
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.