ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 29.07


У школах Полтавщини введуть електронну систему управління

Доступ з будь-якої точки світу: у школах Полтавщини введуть електронну систему управління. При цьому не треба буде витрачати час на носіння журналів, щоденників, планів

 27 липня Полтавська обласна військова адміністрація підписала меморандум із дочірнім підприємством литовської компанії NEVDA – ТОВ «АЙТІ ПРО», яке запроваджуватиме електронну систему управління процесами в школах, забезпечить їхню цифровізацію та модернізує організацію стаціонарного та дистанційного навчального процесу.

- Підписання цього меморандуму дуже важливе для нас. В умовах постійних ракетних атак з боку росії батьки не згодні водити дітей до школи. За результатами опитування, 75% батьків бажають, щоб в умовах війни навчання в школах було дистанційним. Це складний процес: має бути інтернет, усі технічні засоби і якісна платформа в усіх закладах освіти. Їх на Полтавщині 533, – розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

– Тому Полтавська адміністрація почала шукати електронні платформи, які б спростили роботу системи освіти та забезпечили якісне дистанційне та стаціонарне навчання.

Головне, щоб електронна платформа вирішувала проблеми усіх учасників процесу, була функціональною для вчителів, зручною і корисною для учнів. 

На запит ПОВА до розробників систем відгукнулося ТОВ «АЙТІ ПРО» – підприємство, яке є лідером литовського ринку ІТ-послуг для органів влади з 30-річним досвідом роботи.

Їхня команда розробила електронну систему управління процесами в навчальному закладі «Моя Школа».

Крім того, розробники програми дозволили на час воєнного стану використовувати цю систему абсолютно безкоштовно.

– Головна мета – запевнити освітні заклади, що вони можуть використовувати єдиний ресурс, не зважаючи на місце знаходження, – розповіла директор ТОВ «АЙТІ ПРО» Анна Суржа.

– При цьому не треба витрачати час на носіння журналів, щоденників, планів.

Усе це зберігатися в одному місці, до якого є доступ з будь-якої точки світу та в будь-який час.

Програмний комплекс «Моя Школа» рекомендований до використання Міністерством освіти і науки України, має позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо її відповідності вимогам законодавства для учнів та педагогів, експертний висновок про відповідність засобів захисту інформації усім нормативним та технічним вимогам.

Дана платформа працює на будь-якому електронному пристрої з підключенням до інтернету через веб-браузер.

У системі передбачений функціонал дистанційної освіти із проведенням віртуальних уроків.

Разом із ним школа отримує повний безкоштовний Microsoft Office 365 for Education з додатковим місцем на диску Microsoft One Drive. Продукт уже не перший рік працює в різних куточках України. - Полтавщина є лідером реформ.

У нинішній ситуації для нас важлива безпека дітей в навчальному процесі.

Завдяки впровадженню цифрових технологій ми зможемо забезпечити дистанційне навчання.

Область готова до цього. 100% закладів забезпечені інтернетом. Понад 70% мають швидкісний інтернет.

Це один з найкращих показників по Україні, – сказав заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Панченко.

– Також 100% вчителів приєднані до платформи «Всеукраїнська школа онлайн». 9,5 тис. освітян пройшли навчання з цифрової грамотності та отримали відповідні сертифікати. Це також лідерська позиція серед всіх регіонів України. Робота з системою розпочнеться в стислі строки, щоб почати підготовку до нового навчального року.

 

модернізація, діти, школи, освіта

За темою:

  • Як брати участь в АМА сесіях та заробляти на них?
  • У полтавській школі хочуть придбати ноутбуки для учнів-переселенців
  • У Кобеляках започаткували вечори українізації
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.