ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:45 29.08


У Сорочинцях розкрився феномен популярності співака Олега Винника

У переддень закриття Сорочинського ярмарку, за три години до початку концерту, колоритне торжище відвідав співак Олег Винник. Зокрема, він розкрив шанувальницям таємницю, кому присвятив останній хіт - пісню "Ніно".

Адже разом із ним на сцену Сорочинців вийшла полтавська співачка Ніна Кірсо (група "Фристайл").

Співак встиг провести зустрічі і фотосесії із численними активістками свого фан-клубу. До слова, кілька тисяч палких прихильниць, в очікуванні кумира, кілька годин простояли на спекотному полі Сорочинського ярмарку.

Чому останні кілька років творчість співака Олега Винника буквально зводить з розуму тисячі слухачок, ущент заповнює концертні зали, а "вірусні" шансонові пісні про кохання надовго засідають у мозок слухачів?

Співак має чоловічу харизму і є улюбленцем переважно українок середнього віку, його навіть встигли прозвати "українським Стасом Михайловим".  Сам Винник каже, що секрет його популярності в тому, що на концертах він не стримує емоцій і робить так, щоб кожна жінка відчула, ніби всі пісні він співає особисто для неї.

Я ніколи не замислювався, наприклад, що потрібно чимось надихнутися, щоб написати пісню, або де взяти енергію, щоб глядачі це відчули ... Я виходжу на сцену, і мене просто розриває від почуттів, я співаю і ділюся з залом емоціями. Я не виступаю, я просто "займаюся любов'ю", своєю улюбленою справою,

– зізнався співак.

 

Ми прослідкували казкову історію успіху артиста.

Закінчивши Канівське училище культури,  мало кому відомий співак переїхав жити до Берліна, де доглядав за дітьми у німецькій сім“ї та вчив мову.

Його дівчина порадила йому сходити на прослуховування в театр Люнебургу і, о диво, журі обрало саме Винника на головну роль у виставі "Ле Мізерабль".

Знаковою стала його зустріч з американським викладачем вокалу Джоном Леманн, у якого він протягом двох років шліфував майстерність у діапазоні лірико-драматичного тенору. 

Тож не дивно, що стрімко талант артиста проявився після повернення в Україну з Німеччини, коли він почав організовувати перші великі концерти.

Співак не боїться розповідати в піснях про почуття, близькі слухачам, не співає під фонограму, має якісні аранжування пісень (записує їх у Німеччині), передає жінкам віру у казку про вічне кохання.

Під час останнього всеукраїнського туру "Моя душа ..." , який охоплює понад 20 міст, він зізнається своїм слухачкам у любові, схиляє перед ними коліна, тощо. 

Олег Винник, популярність, Сорочинський ярмарок

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.