ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:49 06.12


У справі про хабар директору КП "Полтава-сервіс" суддя Струков розпитував про колишніх дружин та врожаї картоплі у свідка

В Октябрському районному суді міста Полтави чотири години допитували двох свідків у справі про отримання хабаря керівником КП "Полтава-сервіс" Віктора Передерія.

Нагадаємо, що 21 серпня 2015 року Передерій був затриманий одразу після отримання хабаря від підприємця з Машівського району. За версією прокуратури, 1800 доларів були отримані за надання підприємцю у користування двох торговельних павільйонів на ринку.

5 грудня 2016 року відбулося чергове засідання. На допит прийшли свідки: чоловік, який безпосередньо передавав гроші обвинуваченому, та його цивільна дружина. Допит тривав близько чотирьох годин, питання, в основному, ставила сторона захисту та головуючий суддя Олександр Струков. Цікаво, що більшість питань, які ставив суддя, співпадали з питаннями, які підготувала сторона захисту.

Не обійшлося і без курйозів. Приблизно на середині допиту одного зі свідків Олександр Струков з незрозумілих причин почав ставити питання, далекі від суті справи. По-перше, головуючого суддю зацікавило сімейне життя свідка.

Ви були раніше одруженим? Скільки разів? З першою жінкою ви довго прожили? А з другою скільки?

- цікавився пан Струков, не забувши згадати і про дітей, і про сплату аліментів, і про сімейний бюджет допитуваного.

Потім суддя перейшов на тему домашнього господарства свідка.

У вас є город? Скільки соток? А що ви там вирощуєте? Ну, бурячок, чи моркву, чи картоплю? Скільки соток посадили картоплі? А скільки зібрали? І куди ви її діли? Нічого не залишилося?

- ніяк не зупинявся головуючий.

Після допиту про врожаї картоплі у свідка, Струков чомусь згадав про його худобу.

А велика худоба у вас є? Скільки, одна? А кури є?

- допитливо дивився з-під носа головуючий.

Може, ви мене ще спитаєте, скільки кури яєць несуть?

- не витримав свідок.

Таке відчуття, що ви робите мене винуватою. У вас є винуватий, якого ви повинні допитувати, а не мене

- парирувала інший свідок судді Струкову після того, як уже годину давала відповіді на питання, а також відмовилась повідомити, де живуть її батьки, оскільки, на її думку, це не має відношення до справи. Суддя зазначив, що вона має право про це не говорити.

О шостій годині вечора допити нарешті завершились. Через закриття Октябрського райсуду Полтави (сплив робочий час) його працівники попрохали учасників скоріше покинути залу засідання.

Струков, суд, допит

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.