ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:40 06.07


У справі вбивства мера Кременчука допитали основного свідка

Заступника голови Полтавської обласної ради Євгенія Холода 6 липня у суді допитали у справі про вбивство міського голови Кременчука Олега Бабаєва, з яким він товаришував.

 6 липня у Київському районному суді Полтави продовжився розгляд справи над обвинуваченими у вбивстві міського голови Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського районного суду Олександра Лободенка.

Слідство вважає, що злочин скоїв керівник телекомпанії "Візит" Олександр Мельник, міліціонер Олександр Крижановський, Ігор Пасічний та Ігор Куник.

На засіданні допитали близького друга та колишнього бізнес-партнера Олега Бабєва Євгенія Холода, який зараз є заступником голови Полтавської обласної ради.

У нього було велике бажання цю телекомпанію "Візит" забрати в комунальну власність. Це і телевежа, і корпоративні права,

– розповів Євгеній Холод.

Він зазначив, що саме суддя Олександр Лободенко розглядав справу телекомпанії "Візит":

Бабаєв казав – це було на початку 2014 року – що Лободенко наклав арешт. Це майно повинно бути передано на зберігання в комунальні телерадіокомпанії.

Після вбивства судді Олег Бабаєв сказав свідку:

Ти бачиш, Женя, наскільки серйозного опонента ми маємо. Вони не зупиняться ні перед чим. Вони вже суддю замовили і вбили.

Як розповів Євгеній Холод, коли незадовго до вбивства Олег Бабаєв дізнався від сторонніх осіб, що його замовив Олександр Мельник, то не повірив у це, мовляв, Мельнику не вистачило б на це грошей.

Євгенія Холода допитували кілька годин. Серед іншого свідок розповів, що він, Олег Бабаєв та нині обвинувачений Олександр Мельник до певного часу товаришували та навіть неодноразово їздили на полювання.

На думку свідка, якби Бабаєв залишився живим, то у правовому полі, через суди, довів би до кінця справу про передачу телекомпанії у комунальну власність, пише Громадське. Полтава. ТБ

 

Євгеній Холод, свідок, допит, Олександр Мельник, Олег Бабаєв, Олександр Лободенко

За темою:

  • На Полтавщині чоловіка засудили за незаконне отримання компенсацій за поселення ВПО
  • Авіакатастрофа з курсантами у Чугуєві: у Полтаві визначать нову колегію суддів
  • Чоловік незаконно продавав зброю, але попався на підставних покупцях
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.