ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 27.02


У суді розглянуть можливість організації утилізації небезпечних відходів у Полтаві

14 березня у Полтаві відбудеться перше засідання за позовом екологічного активіста Сергія Антоненка до виконавчого комітету міської ради.

Через суд полтавець намагається змусити посадовців організувати збір, вивезення та утилізацію небезпечних відходів у Полтаві, після безрезультативних звернень до державних та комунальних органів влади. Подані раніше на сайті Полтавської міськради петиції про організацію процесу збору та утилізації ртутних ламп і медичних термометрів від населення. Звернення набрали необхідну кількість підписів, однак втілені так і не були.

Суддя Октябрського райсуду Віталій Микитенко вирішив розглядати справу за правилами спрощеного провадження (розгляд доказів і письмових пояснень від сторін без проведення судових дебатів).

Не викликаючи представників виконавчого комітету Полтавської міської ради до суду та не змушуючи їх особисто пояснити невиконання вимог екологічного законодавства, суд бажає уникнути додаткової уваги громадськості та засобів масової інформації

 – зазначає Сергій Антоненко. Тому полтавець подав клопотання про розгляд справи в судовому засіданні з викликом відповідача.

Усіх охочих Сергій Антоненко запрошує 14-го березня в 48-му залу Октябрського райсуду, де о 9:00 і відбудеться перше засідання.

 У своєму позові екоактивіст вимагає визнати незаконною бездіяльність виконкому Полтавської міської ради та виконати покладені на нього законодавством обов’язки щодо організації збирання, вивезення та утилізації небезпечних відходів.  

відходи, Сергій Антоненко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.