ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:32 03.09


У Сулинській затоці рибінспектори виявили за дві тижні вісім порушень

Протягом двох тижнів інспектори виявили вісім порушень під час проведення рейду на території Кременчуцького водосховища в Сулинській затоці. 


За два тижні інспектори Полтавського рибоохоронного патруля при проведенні рибоохоронного рейду на території Кременчуцького водосховища в Сулинській затоці Ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Сулинський" виявили вісім порушень. 

— У період роботи інспекторів з 18 по 31 серпня всього нарахували збитків за таксами на 3396 грн. Коли ж підсумувати всі випадки порушень, то незаконно добутої риби — 141 кг. За цими фактами вилучили 23 заборонених знарядь лову, а саме — сітки мисинові, — поділилась думками очільниця Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич. 

Як приклад, 18 серпня поблизу села Святилівка Глобинського району інспектори виявили чотири грубих порушення правил рибальства. Мешканці даного району чотирма сітками виловили 19 кг риби. Інспектори склали адміністративний протокол за ч.4 ст.85 КУпАП та нарахували збитки завдані рибному господарству в сумі 2313 грн. Матеріали направили до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Оскільки інспектори Полтавського рибпатруля часто фіксують грубі порушення правил рибальства, варто знати: незаконний видобуток біоресурсів, який заподіяв істотну шкоду державі — використання електровудочки, сітних, вибухових чи отруйних знарядь лову — тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Стаття 249 КК України — це штраф від 1700 до 3400 гривень або обмеження волі на строк до трьох років, із конфіскацією знарядь, видобутого, транспортних засобів. 

У разі повторного порушення передбачена друга частина статті 249. Це штраф від 3400 до 6800 грн, обмеження свободи до трьох років або позбавлення волі на той самий строк. Таких порушників також чекає конфіскація знарядь лову, засобів пересування і всього незаконно добутого улову.

риба, браконьєрство, патруль, штраф, суд

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.