ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 21.06


У травні полтавці купили нових авто на шість мільйонів доларів

Полтавці лише за останній місяць прикупили нових автомобілів на шість мільйонів доларів США. Бестелером у Полтаві став кросовер "Kia Sportage". Крім нього, були популярними "Toyota RAV4" і "Renault Duster".

 

У травні у Полтаві та області зареєстрували 220 нових автомобілів. Кожна з цих машин у середньому коштувала близько 30 тисяч доларів США.

Сума витрат минулого місяця в регіоні склала шість мільйонів доларів без урахування вартості додаткового обладнання. 

Найпопулярнішою маркою на Полтавщині у травні є "Рено" - їх зареєстрували 41 авто на суму $ 650 тисяч. Також попитом користувалися "Toйота" та "Кіа", повідомляє сайт із продажу автомобілів RST.ua.

Бестелером у Полтаві став кросовер "Kia Sportage". Крім нього, були популярними "Toyota RAV4" і "Renault Duster".

Серед зареєстрованих авто 33% – машини з дизельними двигунами.

Загалом у травні в Україні зареєстрували майже 5,9 тисяч нових автомобілів на $180 млн без врахування вартості додаткового обладнання. Серед зареєстрованих авто було 18 "Mercedes-Benz" G-Class, два "Porsche 911" та по одному "Bentley Flying Spur" і "Bentley Continental GT".

Нагадаємо, у квітні у Полтаві та області зареєстрували 125 нових автомобілів. Це на 45% менше, ніж в аналогічний період минулого року. Сума витрат на нові авто у квітні по Полтавщині склала $3,7 млн.
  

автомобіль, транспорт, статистика, гроші

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.