ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 20.08


У Великих Сорочинцях очікують на велике ярмаркування

На Жабокрицькому майдані у Великих Сорочинцях тривають останні приготування до головної події серпня на Полтавщині - Сорочинського ярмарку.

Цього тижня, 21 серпня, відкривається Сорочинський ярмарок-2018. Хоча йдеться, звісно, лише про його офіційне відкриття. Насправді торгувати й розважатися на понад 16-гектарному Жабокрицькому майдані почали з понеділка. І робитимуть це до пізнього вечора неділі, тобто фактично цілий тиждень.

Феномен такого близького мільйонам людей дійства спробують осягнути історики, краєзнавці, митці та дослідники всіх видів мистецтва під час міжнародної науково-практичної конференції "Сорочинський ярмарок — історична пам'ятка ярмаркування", що відбуватимуться у прес-центрі торжища 22 серпня, повідомляє Голос України.

А до творення його новітньої історії зможе долучитися кожен ярмаркувальник. Не лише споглядаючи за тим, що відбуватиметься довкола, спілкуючись із гоголівськими героями та народними майстрами, беручи участь у їхніх майстер-класах, підспівуючи й підтанцьовуючи самодіяльним колективам і запрошеним зіркам української естради.

ярмарок, Великі Сорочинці, традиція, культура, конференція

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.