ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:51 22.08


У Великих Сорочинцях стартував ярмарок. ФОТОРЕПОРТАЖ

Найбільше в Україні торговище відкрилося сьогодні, 22 серпня, і триватиме до 27 числа. На Полтавщині відбулося офіційне відкриття Національного Сорочинського ярмарку.

Про його особливості та родзинки розповіла керівник проекту ТОВ "Сорочинський ярмарок" Світлана Свищева.

За її словами, ярмаркувати з'їхалися понад 800 майстрів з усіх куточків України, загалом, представлені близько двох з половиною тисяч учасників, з них 380 — великі підприємства. Зокрема, "АвтоКрАЗ" цього року представлений на почесному майданчику — перед головними воротами.

А ось високоповажних гостей цього року не очікують.

Ми не очікуємо високоповажних гостей. Щодня будуть приїздити народні депутати, свій візит планують представники Міністерства освіти, але це — в поточному режимі. Сьогодні ж ми очікуємо представників посольств - це перші особи посольств, акредитованих в Україні

 — розповіла Світлана Свищева. 

Частуватимуть відвідувачів заходу 300 ресторанів майже з усіх областей України — представлять кухні різних народів світу. Особливістю є те, що цього року реорганізували ярмаркову територію, і всі кафе та ресторани розташували в окремому секторі, намагаючись торгові точки поставити в рівні умови.

В експозиції також беруть участь представники інших країн світу: В'єтнаму, Польщі, Китаю та Білорусі. Вони представили свою продукцію в окремій зоні ярмарку.

Організатори потурбувалися про облаштування поля, прокладення нових доріг, створення додаткових санітарних зон, проведення додаткових водогонів, замінили електрообладнання, збудували нові павільйони в містечку майстрів, посадили дерева та квіти.

Загалом, на інфраструктуру ярмарку витратили три мільйони гривень коштів спонсорів і меценатів.

Цьогоріч перенесли на інше місце і фактично заново збудували головну сцену.

Родзинкою відкриття ярмарку стала презентація "Короваю миру", який внесли до книги рекордів Гіннеса. Коровай вагою 614 кг та діаметром понад два метри, заввишки теж понад два метри, випечений Салтівським хлібокомбінатом. Шматочки короваю розвезуть Україною - в дитячі будинки та госпіталі, де проходять лікування воїни АТО.

Під час ярмарку відбудеться фестиваль "Ярмаринка", в якому цьогоріч візьмуть участь понад п'ять тисяч учасників.

Зранку до вечора на головній сцені триватиме сам фестиваль, творчі колективи також виступатимуть у концертних програмах по всій території ярмарку.

Цього року Полтавщина вперше за багато років представлена в організованій експозиції - на окремому майданчику презентується кожен район області.

Свою експозицію також організувала Харківщина — тут презентують 56 підприємств області. Делегацію очолив заступник губернатора Харківщини. 

Акредитацію на захід пройшли понад 150 журналістів. 

Нагадаємо, змін зазнала культурно-мистецька програма. Цьогоріч на Сорочинський ярмарок приїдуть із платними виступами такі артисти естради як Тіна Кароль, Оля Полякова, Ірина Білик, Олег Винник, гурти BARAHTA, Пара Нормальних, DZIDZIO тощо.

Перелік усіх заходів і програма ярмарку ТУТ.

Сорочинський ярмарок, відкриття, культура, традиція, свято

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.