ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:07 11.06


У Полтаві відбувся фестиваль здорового життя. ФОТО

10 червня в Петровському парку Полтави відбувся гучний фестиваль "ЗДОРОВ", на якому представили різноманітні види активного відпочинку, корисної їжі та вчили вести здоровий спосіб життя.

Ініціатором заходу став полтавський філіал Української академії лідерства – проект повністю проведений її студентами, від ідеї до реалізації, а співорганізатором – міське управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

На фестивалі діяли одночасно шість локацій: екологічна, дитяча, еко-фудкорт,  лекційна, зона перевірки здоров'я та спортивна. На кожній із них організатори постаралися максимально пропагувати здоровий спосіб життя.

Ми, студенти з різних міст України, коли вперше приїхали до Полтави, не побачили тут активної молоді, яка би займалася спортом. Але з часом набралися досвіду і вирішили показати полтавцям, що тут є круті спортивні групи, до яких вони також можуть долучитися

– розповіла студентка Української академії лідерства, лучанка Марія Лучук.

На фестивалі презентували такі не дуже традиційні для України види спорту, як американський футбол, бейсбол, САП-бордінг, історичне фехтування,  альфа-гравіті,  а також основи самозахисту, воркаут, зумбу, фітнес, йогу, айкідо, тхеквондо, капоейру, біг та велоспорт.

Чомусь зараз в більшості спорт асоціюється в основному з бігом, велосипедами та плаванням, а здоровий спосіб життя – з їжею. Круто, що в Полтаві ці напрямки розвиваються – є класні, наприклад, бігові клуби. Але є альтернатива, якщо людина не може знайти себе  в одному виді спорту, можна спробувати себе в ігровому, але також фізично складному – наприклад, як американський футбол чи бейсбол. Ми шукали щось таке, що би було не банально – не те, що з'являється на усіх заходах. На подив, ці секції було не так важко знайти, вони легко йшли на контакт

розповів ментор Української академії лідерства Святослав Келим-Золотайко.

Дійсно, люди в захисних обладунках на ринзі для фехтування привертали увагу, форма гравців в американський футбол одразу скидалася в очі, а на майданчику для гри в бейсбол багато хто вперше тримав у руках м'яч та вдягав бейсбольну рукавичку – попри великі обсяги продажу бейсбольних біт, інший спортінвентар для цієї гри є досить екзотичним в Україні.

Вперше граю в бейсбол, це дуже круто – відчуття неймовірні!

поділився захопленням відвідувач фестивалю Андріан Литовченко.

Буквально поруч, у зоні лекторію теж було цікаво: тут розповідали, наприклад, про здоровий спосіб життя та нездорові звички відомих історичних постатей, про вміст холодильника середньостатистичного українця та органічні харчові продукти.

У зоні перевірки здоров'я можна було отримати консультацію лікаря, а також виміряти тиск, поруч професійні стоматологи вчили дітей правильно доглядати за ротовою порожниною, а медичні волонтери розповідали про основи надання домедичної допомоги.

На екологічній локації активісти "Еколтави" розповідали про сортування сміття, а в дитячій зоні на юних відвідувачів чекали конкурси, розваги та цікаві майстер-класи.

Загалом до фестивалю ЗДОРОВ долучилися близько 50 учасників, а відвідали захід понад тисячу гостей. Як не дивно, але все свято організувала команда лише з 12 молодих людей – ініціативна група студентів УАЛ. Святослав Келим-Золотайко зазначив, що фест планують зробити щорічним. Тільки наступного року його проводитиме інша команда, адже за два тижні в Українській академії лідерства закінчується черговий навчальний рік а, отже, її студенти завершують навчання.

У вересня приїдуть нові студенти з усієї України і вони отримають досвід нинішньої команди та бренд ЗДОРОВ у спадок. Наступного року, думаю, фест буде ще більш масштабним

пояснив ментор УАЛ.

фестиваль, здоров'я, спорт

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.