ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 24.04


Від кулі ворога на війні загинув учитель історії з Полтавщини

23 квітня 2019 року на Сході України від кулі снайпера загинув молодший сержант батальйону "Айдар", наш земляк Юрій Коновод – талановитий педагог, який пішов захищати Україну з початку війни.

 

Вчора, 23 квітня, в зоні проведення ООС від кульового поранення у груди загинув молодший сержант 24-го ОШБ Айдар 53-ї ОМБр Юрій Коновод. Він пройшов війну в Афганістані, працював вчителем історії України та всесвітньої історії. 

Юрій Миколайович Коновод народився 1964 року в селі Ланна Карлівського району. Це не перша війна на рахунку вчителя – він свого часу пройшов Афганістан, а з цієї війни повернутись додому живим не судилося – куля снайпера забрала життя патріота України, доброї та чуйної людини.

Про втрату у соцмережі написав пізно ввечері, 23 квітня, Юрій Волошин, професор Полтавського національного педагогічного університету: "Друзі! Сьогодні прийшла страшна звістка! На війні загинув наш вірний товариш і однокурсник, випускник історичного факультету 1989 року Юрій Миколайович Коновод. У мирному житті - вчитель історії. Пройшов війну в Афганістані. Він серед нас був одним із найкращих. На курсі його любили всі й з усіма він був у гарних стосунках. Юра був дуже відкритим до людей, чесним і мав загострене відчуття справедливості. Знову пішов на війну, бо інакше не міг. Прощавай друже, земля тобі пухом і вічна пам’ять. Спасибі тобі і вибач нас, що не вберегли".

війна, трагедія, смерть, ООС, Юрій Коновод

За темою:

  • У Полтаві хочуть встановити новорічну ялинку: ремонтують 3D-ілюмінацію
  • Полтавські аеророзвідники оголосили збір для "Чаклуна"
  • На війні загинув ще один колишній футболіст "Ворскли"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.