ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 27.01


У виробництво енергообладнання в області інвестують сто мільйонів

Україно-польський консорціум "Енерго-Плюс" інвестує понад 100 мільйонів гривень для розвитку виробництва високовольтних перетворювачів частоти на території Полтавської області.

 

Про це повідомляє пресслужба підприємства.  

Нове виробництво буде створене на базі «Енерго-Плюс» та спеціалізуватиметься на виготовленні високовольтних перетворювачів частоти для двигунів, які приводять у дію насосне обладнання та конвеєри, шахтні підйомні механізми та інше обладнання на промислових та гірничодобувних підприємствах, водоканалах, системах подачі води та інше.

«Ми вже розпочали активну роботу щодо залучення висококваліфікованих інженерів. Компанія уклала угоду із Кременчуцьким національним університетом про співпрацю за дуальною формою здобуття вищої освіти за спеціальністю 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Для студентів передбачена можливість отримання дуальної освіти та набуваючи практичних навичок, працюючи у нас в «НВП «Енерго-Плюс», - заявив директор компанії Євген Корф.  

Власне виробництво в Україні дозволить зменшити собівартість цього обладнання на 12-14%, зазначають в компанії. Планується запустити повноцінне виробництво протягом двох років.

«Зважаючи на тенденцію руху України до вимог ЄС, перехід на альтернативні джерела енергетики та реформу енергозбереження, надзвичайно важливою є спроможність українських підприємств самостійно виготовляти інвертори для альтернативних видів енергетики та накопичувачі, зарядні станції для електромобілів, а також здійснювати оперативне сервісне обслуговування», - зазначили в компанії.

 

виробництво, інвестиції, енергообладнання

За темою:

  • Інвесторів запрошують відбудувати житло під Полтавою
  • Полтавці просять ЄС допомогти розбудувати мікрорайон Лазурний
  • Аеропорт "Полтава" просить ще 39,3 млн гривень з бюджету області
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.