12:14 10.08 2116
Відбулось жеребкування календаря ігор чемпіонату Полтавщини з футболу серед команд вищої ліги. До десяти кращих команд області за підсумками першого етапу змагань у групах, вольовим рішенням виконком ФФП додав одинадцяту - полтавський "Інваспорт", який посів шосту сходинку в групі "Б". Варто додати, що більшість команд була проти цієї "самодіяльності", але їх думку не запитали.
Другий етап змагань стартує 18 серпня, в суботу.
Перший тур за календарем пропускатимуть саме інваспортівці. Далі по черзі — решта команд ліги.
Вища ліга
ФК «Рокита»
«Олімпія» (Савинці)
«Легіон» (Полтава)
«Колос» (Лазірки)
«Інваспорт» (Полтава)
«Нафтохімік» (Кременчук)
ФК «Великі Кринки»
«Колос» (Великі Сорочинці)
«Фламінго» (Горішні Плавні)
ФК «Карлівка»
ФК «Кобеляки»
1 тур
18 серпня (субота)
«Великі Кринки» — «Легіон»
«Рокита» — «Колос» (Лазірки)
«Кобеляки» — «Карлівка»
«Олімпія» — «Колос» (Великі Сорочинці)
«Фламінго» — «Нафтохімік»
2 тур
25 серпня (субота)
«Легіон» — «Інваспорт»
«Колос» (Лазірки) — ФК «Великі Кринки»
«Карлівка» — «Рокита»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Кобеляки»
«Нафтохімік» — «Олімпія»
3 тур
1 вересня (субота)
«Інваспорт» — «Колос» (Лазірки)
«Великі Кринки» — «Карлівка»
«Рокита» — «Колос» (Великі Сорочинці)
«Кобеляки» — «Нафтохімік»
«Олімпія» — «Фламінго»
4 тур
8 серпня (субота)
«Карлівка» — «Інваспорт»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Великі Кринки»
«Нафтохімік» — «Рокита»
«Фламінго» — «Кобеляки»
«Олімпія» — «Легіон»
5 тур
15 вересня (субота)
«Інваспорт» — «Колос» (Великі Сорочинці)
«Великі Кринки» — «Нафтохімік»
«Рокита» — «Фламінго»
«Кобеляки» — «Легіон»
«Колос» (Лазірки) — «Олімпія»
6 тур
22 вересня (субота)
«Нафтохімік» — «Інваспорт»
«Легіон» — «Рокита»
«Колос» (Лазірки) — «Кобеляки»
«Карлівка» — «Олімпія»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Фламінго»
7 тур
29 вересня (субота)
«Інваспорт» — «Кобеляки»
«Фламінго» — «Великі Кринки»
«Олімпія» — «Рокита»
«Легіон» — «Колос» (Лазірки)
«Карлівка» — «Колос» (Великі Сорочинці)
8 тур
6 жовтня (субота)
«Інваспорт» — «Фламінго»
«Великі Кринки» — «Олімпія»
«Кобеляки» — «Рокита»
«Колос» (Лазірки) — «Карлівка»
«Нафтохімік» — «Легіон»
9 тур
13 жовтня (субота)
«Олімпія» — «Інваспорт»
«Рокита» — «Великі Кринки»
«Легіон» — «Карлівка»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Нафтохімік»
«Колос» (Лазірки) — «Фламінго»
10 тур
20 жовтня (субота)
«Рокита» — «Інваспорт»
«Великі Кринки» — «Кобеляки»
«Карлівка» — «Нафтохімік»
«Фламінго» — «Легіон»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Колос» (Лазірки)
11 тур
27 жовтня (субота)
«Інваспорт» — «Великі Кринки»
«Кобеляки» — «Олімпія»
«Фламінго» — «Карлівка»
«Нафтохімік» — «Колос» (Лазірки)
«Легіон» — «Колос» (Великі Сорочинці)
Початок матчів у серпні — 17:00 (юнацьких команд — о 15:00), у вересні та жовтні — о 15:00 (юнацьких команд — о 13:00).
На Полтавщині завершується опалювальний сезон
15:00 26.03