ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 02.09


У вівторок Біленького обіцяють "взяти за шкірку"

Столичні журналісти, обурені діями влади, обіцяють завітати до Полтави 4 вересня, аби запитати у голови обласної ради, яким чином дозволи на полтавські надра отримав бізнесмен Фукс.

У найближчий вівторок Олександра Біленького, голову обласної ради, обіцяють "взяти за шкірку". Про це написав у соцмережі відомий журналіст та блогер Дмитро Гнап, який спеціалізується на розслідуваннях.

«Дивіться, що відбувається. Минулої осені Держгеонадра віддали скандальному олігарху Фуксу 16 газових родовищ. Без аукціонів. Про це написали лише кілька медіа. І затихли. І Фукс пішов далі.

Цього літа Полтавська облрада віддала Фуксу ще 10 газових родовищ. Без аукціонів і громадських слухань. Ми трохи пообурювались у Фейсбуці. І затихли. І Фукс пішов далі.

Позавчора Харківська обласна рада віддала Фуксу ще 2 газових родовища без аукціонів і громадських слухань. Він готовий іти далі. 

При цьому, немає сумнівів, що Фукс - лише мурзілка, яким прикривається оточення президента Порошенка. Щоб красти наші надра. Красти так само, як це робило оточення Януковича. Наче нічого і не сталося за останні роки в Україні.

Я не хочу більше обурюватися у Фейсбуці. У вівторок, 4-го вересня, ми приїдемо в Полтаву до голови обласної ради Біленького (БПП). І взявши його за шкірку, вимагатимемо готувати проекти рішень по скасуванню раніше виданих дозволів Фуксу. Вимагатимемо повернути вкрадене», — написав Гнап у Фейсбуці.

Мета візиту — скасування виданих раніше дозолів на розробку полтавських надр та видобуток нафти і газу на Полтавщині структурами бізнесмена Павла Фукса.

Олександр Біленький, нагадаємо, заявляв, що не знав, кому саме надають дозволи полтавські депутати.


 

скандал, надра, газ, нафта, влада, облрада, протест

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.