ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 11.06


У власність держави на Полтавщині хочуть повернути 145 гектарів земель

Миргородська районна прокуратура виявила порушення земельного законодавства при наданні ділянок в оренду для ведення фермерського господарства і тепер 145 га землі хочуть повернути державі через суд.

За інформацією першого заступника керівника Миргородської місцевої прокуратури Івана Сагайдачного, ГУ Держгеокадастру в Полтавській області видало накази про передачу в оренду жителю Великобагачанського району трьох земельних ділянок загальною площею майже 145 га та вартістю понад 5 мільйонів гривень. Ці землі розташовані на території Миргородського району.

У подальшому громадянин передав землі в суборенду іншому фермерському господарству.

Держустанова всупереч вимог Земельного кодексу України та Закону України "Про фермерське господарство" не надала належної оцінки обставинам і умовам, зазначеним у клопотаннях чоловіка, який уже створив фермерське господарство; не врахувала, що протягом 2015-2016 років у межах області йому вже були передані в оренду для ведення фермерського господарства вісім окремих земельних ділянок загальною площею майже 180 га

— зазначив прокурор Сагайдачний.

З метою усунення вказаних порушень Миргородська місцева прокуратура звернулася до Миргородського міськрайонного суду з позовною заявою про скасування наказів, визнання недійсними договорів оренди та суборенди землі, скасування їх державної реєстрації і повернення земельних ділянок у розпорядження держави. Попереду — суд.

земля, власність, суд, прокуратура, Миргород

За темою:

  • На Зіньківщині 10 гектарів землі повернули у держвласність
  • На Полтавщині незаконно передали в оренду 500 гектарів земель
  • Топ-5 за тиждень :