ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 06.11


У водосховища на Полтавщині вселили понад 35 тисяч екземплярів молоді риб

Чергове зариблення на двох водосховищах — Кам'янському та Кременчуцькому, провели представники Полтавського рибпатруля. Вселили 35 312 екземплярів (6 003 кг) рослиноїдних видів риби.

Про це повідомили на сайті Полтавської ОДА.

Зариблення здійснювалося коштом користувачів водних біоресурсів відповідно до Режимів рибогосподарської експлуатації водойми. Рибопосадковий матеріал для вселення придбано ДП "Іркліївський розплідник рослиноїдних риб" с. Іркліїв Чорнобаївського району Черкаської області.

Так, до водойми Кам'янського водосховища вселили водні біоресурси у Кременчуці. До водойми випустили 19 641 екз. (3 339 кг) цьоголіток товстолоба.

Також відбулося чергове зариблення Кременчуцького водосховища (Сулинська затока) у с. Липове Глобинського району. До водойми випустили 15 671 екз. (2 664 кг) малька товстолоба.

"Зариблення відбувається з метою збільшення видового різноманіття біоресурсів водних об’єктів області. Крім того, товсто лоб є природним біомеліоратором, який покращує якість води та запобігає її цвітінню у весняно-літній період",

— розповіла керівниця Полтавського рибпатруля Оксана Кулинич.

Контроль за процесом зариблення та охорону місць вселення водних біоресурсів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській та Дніпропетровській областях.

Держрибагентство у Полтавській області звертається до громадян з проханням зберігати рибні запаси, особливо в місцях їх вселення. А про усі порушення правил рибальства, повідомляти на телефонну "гарячу лінію" відомства: (096) 907-50-08.
 

біоресурси, зариблення, рибпатруль

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.