ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 11.04


У водосховище на Полтавщині випустили понад п'ять тонн риби

У Кам’янське водосховище випустили 5,5 тонн риби. Зарибнення проводили у межах міста Кременчук.

 

Учора, 10 квітня, у Кременчуці зарибнювали акваторію Кам’янського водосховища річки Дніпро. Тут випустили 5, 5 тонн малька товстолоба та коропа. Це вже друге зарибнення Дніпра за останні декілька тижнів. Про це повідомили на офіційній сторінці Полтавського рибоохоронного патруля.

Зарибнення проводили з ініціативи Полтавської ОВА, Державного агентства меліорації та рибного господарства України. Фінансували зарибнення Кременчуцький річний порт та товариство мисливців і рибалок. До слова, Полтавщина стала першим регіоном в Україні, де зарибнення проводять коштом соціально відповідального бізнесу.

Загалом у річку випустили більше 20 тисяч екземплярів молодого товстолоба, а також мальки білого амуру та інших видів риби. 5 тонн зарибка придбали коштом річного порту, мальки вирощені у державному підприємстві "Іркліївський риборозплідник рослиноїдних видів риб". Ще 500 кілограмів дворічки коропа у приватного розплідника риби закупило Кременчуцьке госпрозрахункове мисливсько-рибальське підприємство Полтавської обласної організації УТМР.

природа, зариблення, Кременчук

За темою:

  • На Полтавщині триває імунізація диких тварин
  • Тисячу врятованих кажанів випустять на волю у полтавському дендропарку
  • Полтавську кінологічну службу привітали зі святом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.