ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 18.09


У Хоролі невідомі злодії спалили храм

Приміщення у Хоролі, в якому тимчасово проводилися богослужіння Свято-Покровської парафії Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ, спалили невідомі.

У Хоролі знищили храм. "Із сумом повідомляємо, що приміщення, в якому тимчасово проводилися богослужіння Свято-Покровської парафії Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ, спалили невідомі зловмисники", - повідомив отець Олександр Горай.

Такі дії порушників викликають обурення та вимагають вжиття адекватних заходів. Релігійна громада втратила всю богослужбову літературу, згоріли ікони, рушники, священицьке облачення.

Представники церкви висловли занепокоєння наближенням дощів та холодів, адже вимушені служити під відкритим небом. "Звертаємось до всіх небайдужих із проханням про допомогу. Потрібно відзначити, що старанням парафії зводиться гарний мурований храм. Стіни та дах вже збудовані, залишилося вставити вікна та двері, залити підлогу та поштукатурити стіни. Віряни щиро сподіваються, що встигнуть до морозів впоратися із цим завданням", - йдеться у повідомленні.

пожежа, церква, храм, Хорол, допомога

За темою:

  • У Кременчуці горіла будівля Міністерства оборони
  • Вогнеборці врятували людей під час пожежі у квартирі
  • У Котельві вогнеборці врятували 94-річну жінку
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.