ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 17.10


У Хоролі стартував конкурс на кращий мурал

Хорольська міська рада оголосила конкурс на кращі ескізи мурал-арту у місті. Мета - формування креативного міського середовища.

Ескізи переможців конкурсу  реалізують у 2018 році на двох стінах: бетонній огорожі по вул. Шевченка (навпроти адмінбудівлі КП «Комунсервіс») та поблизу Братської могили «37 тисяч жертв фашизму» (на розі вулиць Небесної Сотні та Воскресенської).

Окрім втілення творчих задумів в реальність і особистого внеску в створення естетичної окраси міста, як додатковий бонус, на переможців конкурсу чекає грошова винагорода в розмірі 500 гривень, передає Хорольська міськрада.

До участі в конкурсі допускаються роботи національно-патріотичної тематики, включаючи панорами з зображенням мальовничих куточків рідного краю, міста, історичні сюжети тощо, використовуючи різну техніку та жанр виконання.

Ескізи для мурал-арту подаються до 1 листопада цього року (включно) у формі заявки на адресу Хорольської міської ради на паперових носіях: 37800, м.Хорол, вул. Незалежності, 37 або в електронному вигляді в форматі jpg, jpeg, pdf, psd, tif, tiff та інших на електронну адресу: hmr37@ukr.net (з послідуючим поданням ескізу в паперовому вигляді в разі перемоги учасника в конкурсі). 

мурал, Хорол, конкурс

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.