ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 25.05


Учень із Полтавщини виборов право на участь у міжнародній олімпіаді з хімії

Кременчужанин представлятиме Україну на міжнародній хімічній олімпіаді у Швейцарії. Учень ліцею №4 "Кремінь" Олександр Соколов увійшов до складу збірної команди України.

 

Учень 11-го класу кременчуцького ліцею №4 Олександр Соколов, який зайняв перше місце на Всеукраїнській олімпіаді з хімії, представлятиме Україну на міжнародній хімічній олімпіаді у Цюриху. Про це повідомляє департамент освіти Кременчука.

Днями відбулося оголошення результатів та закриття відбірково-тренувальних зборів для визначення команди України на 55-ту міжнародну хімічну олімпіаду. Збори міжнародної збірної проходили з 14 по 21 травня на базі Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Протягом тижня учасники мали змогу прослухати лекції досвідчених фахівців, взяти участь в семінарських та практичних заняттях, виконати відбіркові завдання двох теоретичних та практичного туру.

За результатами відборів до складу збірної команди України на міжнародну хімічну олімпіаду включили чотирьох дітей, в тому числі і нашого талановитого юнака Олександра (на фото).

Підготував Соколова його викладач хімії – учитель ліцею №4 Віталій Шерстюк.

хімія, освіта, діти, успіх, олімпіада, Швейцарія

За темою:

  • Лубенця обвинувачують у зґвалтуванні власної доньки
  • У Решетилівці на смерть збили підлітка на велосипеді
  • Поліція Миргородщини розшукує безвісно зниклого юнака
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.