ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:17 07.11


Учителька на Глобинщині вкрала телефон у дитини

Глобинський районний суд виніс вирок місцевій 18-річній вчительці, яка під час роботи в дитячому оздоровчому таборі вкрала у вихованки мобільний телефон вартістю близько трьох тисяч гривень.

Згідно із судовим рішенням, опублікованим на Сайті Єдиного реєстру судових рішень, подія трапилася 21 серпня на території дитячого оздоровчого табору. Вожата побачила в коридорі мобільний телефон "Huawei TIT-U02", який належав неповнолітній дівчині, і заволоділа ним.

Пізніше підозрювана повністю визнала свою провину і пояснила, що пішла на такий вчинок, оскільки такий же телефон, який подарував їй батько на 18-річчя, вона розбила. А побачивши схожий телефон, вирішила вкрасти, щоб уникнути гніву батька.

Потерпілою стороною в суді виступала бабуся дівчинки, яка взяла опіку над трьома онуками. У суді вона розповіла, що дві її онуки отримали можливість відпочити в дитячому таборі, як сироти. Під кінець зміни одна з них зателефонувала і повідомила про крадіжку телефону. За словами бабусі, телефон був куплений у знак заохочення за гарне навчання.

Із огляду на викладене, конкретні обставини злочину, наслідки, які настали, те, що майно потерпілої повернуте, силу стримуючих факторів, якими знехтувала обвинувачена (працюючи на педагогічній посаді, викрала майно, яке знаходилося в користуванні дитини) суд вважає, що виправлення підсудної можливе без реальної ізоляції від суспільства. Достатнім для перевиховання винної особи є покарання у вигляді штрафу

- йдеться у вироку, пише 0532.ua.

Підсудна отримала покарання у вигляді 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім цього, вона повинна компенсувати потерпілій стороні 2400 грн матеріального збитку і 1000 грн морального.

суд, вирок, крадіжка

За темою:

  • Апеляційний суд встав на бік Мамая
  • У Миргороді під час ДТП постраждала 17-річна дівчина, водій сплатить штраф
  • Викрав КАМАЗ: лубенчанину загрожує від п’яти до восьми років
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.