ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 15.08


Вчительку з Полтавщини визнали кращою

Світлана Зайцева стала однією з кращих учителів країни за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020.

Вона викладає українську мову та українську і зарубіжну літературу у Полтавській спеціальній загальноосвітній школі № 39. Про це ЗМІСТу стало відомо  з ресурсу «Освіторія».

Світлана Зайцева зі смт Опішня. Як повідомляють організатори Global Teacher Prize, у 2013 році вчителька розробила власну педагогічну технологію «Шевченкотерапія».

Це системне використання поезій Тараса Шевченка, кольору, піску та музики. Її використовують для  впливу на емоційно-чуттєву сферу учнів. Також Зайцева розробила і пояснила власне бачення роботи з піском, які використовують у полтавській школі.

Педагогиня ще використовує у роботі музикотерапію.

Сама Світлана Зайцева каже, що для неї важливі успіхи її учнів і усвідомлення ними того, що вони навчилися і досягли:

Але що особливо гріє моє вчительське серце, так це самооцінка моїх вихованців. Завдяки театральній грі, систематичним сценічним виступам, позитивному впливу естетотерапевтичних технологій, системному розвитку емоційного інтелекту учні підкорюють різні вершини».

До переліку 50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020 увійшли педагоги та педагогині з різних регіонів України. Це півфіналісти цьогорічного конкурсу, який по суті є «Оскаром» для вчителя. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine засновано у 2017 році ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

освіта, конкурс

За темою:

  • Суд оштрафував кременчужанку за невиконання сином домашнього завдання
  • У Полтаві сніданки для молодших школярів знову платні. ДОПОВНЕНО
  • Полтавські школярі повертаються до шкіл
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.