ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 30.10


Учні молодших класів повертаються до шкіл із понеділка

Із понеділка, 2 листопада, на Полтавщині відновлюється освітній процес - після осінніх каінкул діти знову підуть до школи.

Через поширення коронавірусної інфекції та перебування Полтави у "червоній", а районів області у "помаранчевій" зоні адаптивного карантину, навчання школярів буде не таким, як завжди.

Учні 1-4 класів навчатимуться у звичайному режимі, уроки проходитимуть у школах. Таке рішення прийняли на засіданні регіональної комісії ТЕБ і НС у Полтавській ОДА.

"Це компромісний крок, адже залишатися з маленькими дітьми дома мають змогу не всі батьки чи родичі", – повідомили в ОДА. А учні 5-11 класів займатимуться дистанційно. Те саме стосується вишів та закладів профтехосвіти.  

В інших закладах освіти на Полтавщині, які пішли на осінні канікули достроково, з понеділка мають відновитися заняття.

Щодо дитсадків, то вони продовжують працювати у звичайному режимі. 

"На карантин відправлятимуть тільки ті групи чи повністю садочки, де є хворі на коронавірус. Так само і на дистанційне навчання можуть відправити інші заклади освіти або їхні окремі класи", – йдеться в повідомленні.

У Горішіх Плавнях тим часом, відповідно до рішення міської комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася 29 жовтня 2020 року, у зв'язку із зростанням рівня епідемічної небезпеки, було прийнято рішення продовжити осінні канікули для учнів шкіл Горішньоплавнівської громади. Канікули продовжили до 6 листопада 2020 року.

Раніше МОН України рекомендувало після осінніх канікул розглянути можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіонах. 

 

школа, освіта, карантин, влада, коронавірус, канікули

За темою:

  • На Миргородщині біля школи знайшли артснаряд
  • Дві школярки на Полтавщині госпіталізовані з порізами на зап’ястях
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.