ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:49 23.04


Влада проти безкоштовного харчування для учнів молодших класів полтавських шкіл

На засіданні депутатської комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики Полтавської міськради 23 квітня депутати розглянули звернення полтавця Віктора Бондаренка, який просив розглянути можливість безкоштовного харчування всіх учнів 1-4 класів шкіл Полтави. 

 

В якості аргументу полтавець навів відповідь в.о. директора Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Галини Власюк. За її офіційною відповіддю заявнику Бондаренку, учні 1-4 класів охоплені безкоштовним гарячим харчуванням у містах Миргороді та Горішніх Плавнях, у Великобагачанському, Гадяцькому, Глобинському, Карлівському, Кобеляцькому, Козельщинському, Котелевському, Лохвицькому, Лубенському, Миргородському, Новосанжарському, Пирятинському, Полтавському, Шишацькому районах, а також у Білоцерківській, Рокитянській, Великобагачанській, Петрівсько-Роменській, Глобинській, Ланнівській, Козельщинській, Новогалещинській, Недогарівській, Омельницькій, Новознам’янівській, Лохвицькій, Засульській, Великосорочинській, Руденківській, Малоперещепенській і інших ОТГ, інформує Полтавщина.

Наразі місто компенсує сніданки тільки учням 8-ми пільгових категорій. Це 1 659 дітей, на харчування яких виділено 5 119 000 грн. Якщо взяти загальну кількість учнів 1-4 класів — 12 700 — то на їх річне харчування потрібно виділити 38 988 000 грн.

Голова депутатської комісії Олександр Кудацький зауважив, що бюджет на 2019 рік вже прийнятий, тому із подібними пропозиціями потрібно приходити восени. Віктор Бондаренко на це відповів, що депутати можуть внести зміни до бюджету. Депутат Кудацький парирував, що у міської ради існують інші пріоритети, наприклад, закупівля реанімобіля для дитячої лікарні за 3,5 млн грн. Існують й інші невідкладні статті видатків, із яких кошти ніхто не зніматиме.

У результаті обговорення заявнику порекомендували прийти із своєю пропозицією восени, коли буде верстатися бюджет на 2020 рік.

Історія з відмовою від безкоштовних гарячих сніданків для усіх учнів початкової школи розпочалася зі скасування відповідного тендеру Антимонопольним комітетом у січні 2018 року та небажанням керівництва міста допускати до тендера литовську компанію "Pontem". Повторний тендер, на який литовці не заявлялися, в кінці року скасувало вже саме управління освіти.

діти, школа, харчування, влада, гроші

За темою:

  • Юних полтавців запрошують взяти участь у мистецькому конкурсі
  • Шкільний ярмарок у Полтаві відкрився біля ОЦЕВУМу
  • Майже 200 тисяч сплатив полтавець за право керувати автівкою
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.