15:30 17.05

Україна виграла Дефлімпіаду у командному заліку

Спортсмени з вадами слуху Полтавщини у складі збірної України завоювали 15 комплектів медалей на Дефлімпіаді у Бразилії. Із них вісім нагород - найвищого ґатунку.

У Бразилії фінішували літні Дефлімпійські Ігри-2021, які, як відомо, перенесли на рік через пандемію COVID-19. У складі збірної України змагалися 24 спортсмени з Полтавщини. Зокрема, у складі футбольної збірної України грають десятеро наших земляків. 11 представників Полтавщина мала у карате, а ще троє наших спортсменів змагалися у настільному тенісі.

Полтавські каратисти завоювали дев’ять комплектів нагород (5-1-3). Переможцями та призерами змагань стали Олександр Махно, Катерина Масло, Інеса Причина, Юрій Гайдученко, Євген Непорада, Світлана Яковенко, Татяна Хиль, Єлизавета Бондар, Олександр Кальник та Олександр Тритяк. Готував до змагань каратистів полтавський тренер Микола Богодистий.

У настільному тенісі наші спортсмени вибороли п’ять комплектів нагород різного ґатунку (2-1-2). А Дефлімпійська збірна України з футболу, у складі якої грали десятеро представників Полтавщини, виграла "золото", перемігши у фіналі французьку збірну - 1:0.

Загалом збірна України завоювала на цій Дефлімпіаді 138 медалей різного гатунку (62-38-38), і посіла перше місце у загальнокомандному заліку.