14:01 22.07

Україна врятувала футбольний матч із Італією на Дефлімпіаді

21 липня в Самсуні (Туреччина) у матчі другого туру футбольного турніру (група С) всесвітніх Дефлімпійських ігор (для спортсменів із вадами слуху) Україна зіграла внічию з Італією - 1:1.

Українці пропустили від італійців м'яч у свої ворота на 35-й хвилині гри, а відігралися на 89-й хвилині, після влучного удару Дмитра Білоусова. У складі збірної України грають півкоманди полтавців: Олександр Верещака (молодший), Шалва Мчедлішвілі, Олександр Оленич, Родіон Причина, Ігор Реутов і Олексій Статівка.

Цього ж дня в іншому матчі нашої групи Аргентина зіграла внічию з Японією — 2:2 (аргентинці після першого тайму вигравали 2:0). Нагадаємо, що у першому турі українці програли дефлімпійцям Японії - 1:2.

Перед останнім туром групового раунду становище команд у групі має такий вигляд: Японія - 4 очка (м'ячі - 4:3), Аргентина - 2 (3:3), Італія - 2 (2:2), Україна - 1 (2:3).

Для того, щоб вийти до чвертьфіналу, українцям в останньому турі групового турніру 23 липня обов'язково слід перемагати збірну країни Мессі та Марадони — Аргентину.