ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 23.06


Українців із окупованих територій ретельно перевірятимуть. ВІДЕО

Секретар Ради національної безпеки й оборони Турчинов заявив, що у Верховній Раді невдовзі зареєструють законопроект про ретельну перевірку видачі біометричних паспортів жителям окупованих територій.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив у Полтаві, що найближчим часом у Верховній Раді буде зареєстрований законопроект, відповідно з яким для видачі біометричних паспортів жителів окупованих територій будуть ретельно перевіряти.

Про це він заявив, відповідаючи на запитання кореспондента нашого видання.

Адже, не маючи доступу до архівів, які залишилися на окупованих територіях, виникає небезпека, що під видом українців із окупованих територій доступ до безвізового режиму можуть одержати сепаратисти, громадяни іншої країни, терористи чи представники російських спецслужб.

Тому змінять чинне законодавство, що дозволить здійснювати ретельну перевірку громадян, які прибувають із окупованих територій із метою одержання біометричного паспорта.

Відповідний законопроект буде внесений у парламент найближчим часом.

Турчинов підкреслив, що цей закон необхідно прийняти до середини літа, тобто кінця роботи сесії Ради.

Після початку дії для України безвізового режиму з Європейським Союзом значно збільшилася кількість людей, бажаючих одержати біометричні закордонні паспорти з анексованого Росією Криму та з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

 

закон, Олександр Турчинов, безвіз, паспорти, Верховна Рада

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.