ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 14.10


Українська академія лідерства учетверте відкрила свій осередок у Полтаві

Впродовж наступних десяти місяців 38 представників з усіх регіонів України відклали навчання у найпрестижніших вишах країни, щоб стати студентами Української академії лідерства.

Урочисте відкриття регіонального осередку УАЛ відбулось у Полтаві у суботу, 12 жовтня, повідомляє видання КОЛО.

За словами Аліни Михайлової, менторки з комунікації, цьогоріч охочих стати слухачами УАЛ було дуже багато, понад 10 осіб на одне місце.

"Щоб стати студентом УАЛ претенденти проходили відбір, який проходив у декілька турів. Програма розрахована на 10 місяців і це неформальна освіта, яка поки є єдиною в країні. Для прикладу, в США така практика досить розповсюджена – це навчання між закінченням школи та вступом до коледжу. А от в Україні це лише починає набирати обертів, не дивлячись на те, що УАЛ вже 5 років, полтавському осередку – 4. Два роки осередок був в селі Олефірівка і вже другий рік – у Полтаві.
Навчання передбачає розвиток трьох складових: емоційного, інтелектуального та фізичного. Відбір до академії теж враховував ці чинники. Так в межах перевірки фізичних здібностей, претенденти проходили тест, який використовують в американській армії",

- розповідає Аліна Михайлова.

Не менш пильно відбирали й менторів академії. Перш за все перевірялись фізичні й емоційні якості. Тож після відбору із 30 осіб лишилося лише 8.

Офіційно навчання в УАЛ розпочалося 12 вересня. За місяць студенти встигли прослухати чимало лекцій, відвідати полтавські підприємства та органи місцевого самоврядування.

Навчання та проживання в академії для студентів - безкоштовне, адже УАЛ діє завдяки закордонній підтримці, допомоги меценатів, спонсорів, міської влади та Міністерства молоді та спорту, партнерів.

Довідково : УАЛ - це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний курс розвитку особистості та лідерства для випускників середніх шкіл. Програма побудована на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей Академії. Тривалість програми - 10 місяців (вересень 2017 - червень 2018). Складовими програми є постійний саморозвиток, робота в команді, поглиблене навчання, волонтерство, дослідження України та світу.

Завдання Академії - відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях та змінювати разом на краще Україну та навколишній світ.

УАЛ, навчання, молодь

За темою:

  • Олексій Арестович завітає з лекцією до Полтави
  • У Полтаві минулого тижня на світ з'явилися 69 малюків
  • У Полтаві побили громадського активіста
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.