ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 26.07


Полтавці у складі мотобольної збірної України програли всі матчі Євро. ФОТО

Збірна Німеччини вдруге поспіль стала чемпіоном Європи, Литва вперше в історії здобула бронзові медалі Євро.



Збірна Німеччини перемогла Францію у фіналі чемпіонату Європи з мотоболу– 3:1. Для німців це другий титул найсильнішої команди Старого Світу поспіль. Турнір фінішував у Литві.

Найкращим бомбардиром вдруге поспіль став форвард бундестім Янніс Шмідт — 19 точних пострілів.

Бронзові медалі вперше у своїй історії вибороли мотоболісти Литви. У матчі за третє місце литовці створили справжнє диво – закамбечили з рахунку 0:3. У підсумку – 5:3 на користь господарів першості.

Неймовірно видовищний фінал юніорської першості (U-18) влаштували німецькі та литовські мотоболісти. Основний час завершився нічиєю – 2:2. У додатковій десятихвилинці німці вирвали перемогу, а з нею і золоті медалі.

Складена переважно з представників Полтавщини збірна України програла всі чотири матчі на груповій стадії з різницею м'ячів – 4:26. Відзначимо, серія з поразок українців на чемпіонатах Європи налічує вже 20 матчів. Востаннє ми перемагали 25 травня 2012 року (Нідерланди, 2:1).

У чемпіонаті Європи цьогоріч грали 5 збірних. Росія та Білорусь відсторонені від міжнародних змагань через військове вторгнення в Україну.

спорт, мотобол, Євро, Литва

За темою:

  • Троє людей постраждали внаслідок ранкової ДТП
  • У Терешках автомобіль зіткнувся з велосипедистом
  • Футболісти СК "Полтава" яскраво стартували в новому сезоні. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :