12:52 11.02

Україна із сімома кременчужанами у складі вдало розпочала олімпійську кваліфікацію. ВІДЕО

Сьогодні вранці в японському місті Саппоро відбувся перший матч кваліфікаційного олімпійського турніру. Україна обіграла Румунію 3:0 із сімома гравцями ХК "Кременчук" у складі.

Збірна України, у складі якої грають семеро кременчужан, у стартовому матчі турніру приймала збірну Румунії. Наша команда впевнено перемогла з рахунком 3:0.

Першу шайбу у зустрічі закинув у середині другого періоду форвард ХК "Кременчук" Владислав Луговий, друга шайба на рахунку Андрія Міхнова ("Юність", Білорусь). А переможну крапку поставив у заключній 20-хвилинці захисник "Кременчука" Денис Ісаєнко.

Наступний матч наша збірна проведе 13 лютого проти хорватської дружини.

Україна - Румунія - 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Луговий (Кузьмик, Міхнов), 29:32. 2:0 Міхнов (Бондарєв), 38:19. 3:0 Ісаєнко (Гніденко, Кіча), 54:35.