ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:38 10.11


"Укргазвидобування" звітує, що побудували водогін у селі Сенча

Жителі села Сенча, що на Лохвиччині, нарешті отримали змогу пити якісну воду місцевого видобутку – за повідомленням ПАТ "Укргазвидобування", за їхні кошти був збудований новий водогін.

Артезіанська свердловина, з якої будуть отримувати воду сенчани, має глибину 225 метрів, але вода, показники якої відповідають нормам за дослідженнями СЕС, знаходиться вже на 180-метровому водному горизонті. Про це повідомили у прес-службі компанії. Першу чергу водогону днями ввели в експлуатацію, невдовзі планують розпочати будівництво другої черги, яка вже до кінця року забезпечить якісною питною водою мікрорайон Кононівку Сенчанської сільради.

Нагадаємо, довгий час сенчани вимушені були пити привізну воду через діяльність газодобувних підприємців. Оскільки відходи виробництва зливаються у кар’єри, і вони через підземні води потрапляють у колодязі та річку, питна вода для селян не відповідала жодним екологічним та санітарним нормам. Це можна було побачити навіть неозброєним оком – жовту колодязну воду з неприємним запахом, яка загорялася, сенчани привозили під час мітингів до Полтавської облради.

Сенча, Укргазвидобування, вода

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.