ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 26.06


"Укрзалізниця" підписала угоду на сто пасажирських вагонів із Полтавщини

У рамках договору КВБЗ має побудувати та поставити "Укрзалізниці" 51 купейний вагон, 12 вагонів СВ, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів із інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів із інвалідністю.

Укрзалізниця та Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) підписали угоду на постачання 100 пасажирських вагонів. Закупівля зазначеної партії вагонів вперше в історії України проводиться за бюджетні кошти. Про це повідомив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

За словами керівника компанії, першу партію вагонів, не менше 20 одиниць, поставлять залізничникам уже до кінця цього року.

 — Ці вагони будуть задіяні для перевезення пасажирів на найпопулярніших напрямках. Усі законтрактовані вагони в рамках підписаного контракту виробник має поставити до кінця наступного року. Тобто, вони вийдуть на маршрут до пікових зимових перевезень сезону 2022-2023, - зазначив Іван Юрик.

Так, у рамках договору КВБЗ має побудувати та поставити Укрзалізниці 51 купейний вагон, 12 вагонів СВ, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда. Це сучасні вагони, побудовані з врахуванням побажань пасажирів. Зокрема, вони обладнані кондиціонерами, вакуумними туалетами, у кожному купе передбачені розетки, енергозберігаюче освітлення тощо.

Відомо, що  2021 році в бюджеті України передбачено 3 млрд гривень на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень. Придбання вагонів проводиться за переговорною процедурою. За результатами процедури вийшли на договірну ціну вагона, яку компанія отримає у 2021-2022 роках, проіндексовану лише на 6 % (у базовій комплектації) до ціни попередньої тендерної поставки 2018 року. Виробник після виснажливих перемовин знайшов можливість максимально задовольнити вимоги Укрзалізниці, враховуючи в тому числі й амбітні плани держави продовжити інвестиції в оновлення пасажирського рухомого складу.

Укрзалізниця, транспорт, вагони, КВБЗ, бізнес

За темою:

  • КВБЗ поставив іще 15 новеньких вагонів для "Укрзалізниці"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.