ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 25.02


"Укрзалізниця" підписала з "General Electric" контракт на мільярд доларів

"Укрзалізниця" (УЗ) та американська корпорація "General Electric" підпиcали семирічний контракт на мільярд доларів США. А співпрацювати з "General Electric" буде Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук).

Так, співробітництво передбачатиме декілька етапів.

На першому етапі General Electric поставить ПАТ "Укрзалізниця" 30 дизельних локомотивів ТЕ33А Evolution. Запланований термін поставки - жовтень 2018 року - перший квартал 2019 року.

Передбачається, що поставка перших 30 дизельних локомотивів серії "Evo" буде першим кроком для подальшого партнерства між Україною та General Electric, що включатиме також співпрацю у енергетичній галузі, інфраструктурі та медицині. Вартість локомотивів — близько 4-4,5 млн доларів кожен.

Загалом сума контракту становить 140 млн доларів із ПДВ.

На другому етапі американці повинні поставити протягом семи років до 175 тепловозів —  йдеться про використання української складової уже на 40%.

Серед українських підприємств, які будуть співпрацювати з General Electric, називають Крюківський вагонобудівний завод. За словами співрозмовника, йдеться, зокрема, про спільне виробництво.

Крім цього, домовленості передбачають модернізацію 75 старих локомотивів із парку УЗ. Також за підтримки General Electric, планується створення центру сервісного обслуговування нової техніки.

Тепер точно не буде цих "розпилів" на "пофарбувати" чи щось там "поправити". З американцями ці номери вже не пройдуть

 — впевнені фахівці.

Кошти будуть залучатися на умовах фінансового лізингу через наш "Укрексімбанк", а американський "City Bank" надасть гарантії — з суми 1 млрд доларів близько 400-450 мільйонів доларів отримають саме українські виробники.

Раніше Кабінет міністрів спільно з "Укрзалізницею" завершив переговори з американським промисловим гігантом "General Electric" за програмою оновлення рухомого складу УЗ і виробництва тяги.

 

бізнес, проект, співпраця, General Electric, Укрзалізниця, КВБЗ, контракт

За темою:

  • В області хочуть збудувати новий завод із виробництва крупи
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.