ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 14.04


"Укрзалізниця" розповіла про нові правила перевезення багажу

В оновлених правилах, ввели класифікацію поїздів за рівнем сервісного обслуговування класу «комфорт», «стандарт», «економ» та змінили правила перевезення багажу.

 Наказ від 1 лютого 2019 року №74 набрав чинності 9 квітня. Зокрема, правилами обмежили перевезення ручної поклажі. Дозволяють перевозити максимум 50 кг. Проте, тепер ручна поклажа до 36 кг – безкоштовна, а за решту 14 кг доведеться заплатити за тарифами перевезення багажу.

Зміни торкнулись і перевезення велосипедів.

У потяги «Інтерсіті» й «Інтерсіті+» не впустять з «двоколісним конем», якщо не буде місця для його розміщення.

Окрім того, під час поїздки в поїздах категорії «Інтерсіті+» (ІС+) перевірка документів і проїзних може здійснюватися після посадки пасажирів.

Супроводжуючі особи людей з інвалідністю зможуть купити квиток за пільговою ціною тільки в тому випадку, якщо під час поїздки вони їхатимуть разом.

Якщо особа, яка супроводжує дитину з інвалідністю віком до 6 років, оформляє пільговий квиток, то окреме місце для неї не передбачено.

Змінили й умови перевезення тварин у поїздах — дозволили перевозити дрібних кімнатних (собак малих порід, котів птахів тощо) у вагонах усіх категорій (крім СВ та М) без викупу всіх місць та з обов’язковою оплатою за перевезення.

Порядок перевезення собак великих порід залишається незмінним.

Укрзалізниця, багаж, правила

За темою:

  • Укрзалізниця прискорює два міжнародні поїзди
  • На полтавських вокзалах встановлять автоматичні дефібрилятори
  • "Укрзалізниця" змінює маршрути курсування трьох поїздів до Полтави
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.