ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:31 18.12


Уляна Супрун у Полтаві зустрілась із працівниками галузі охорони здоров'я та студентами-медиками

17 грудня Полтаву з робочим візитом відвідала виконувач обов'язків Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Уляна Супрун відвідала у Полтаві міську дитячу клінічну лікарню. Після цього відбулась її зустріч зі студентами Української медичної стоматологічної академії. За словами доктора Супрун, студенти-медики приємно вразили її своїми ідеями та прогресивним баченням майбутнього української медицини.
На прес-конференції Уляна Супрун розповіла про реформи, які чекають на українську медичну галузь найближчим часом, та відповіла на кілька запитань журналістів.
На закінчення робочого візиту в.о. міністра провела зустріч із представниками лікарських колективів із усієї області. Лікарі та керівники лікувальних закладів мали змогу поставити пані Уляні питання на тему організації лікувального процесу. Обговорювали спеціалізовані медичні програми, профілактику і здорове харчування, інформаційні технології,  службу екстреної медичної допомоги та забезпечення вакцинами.
Найбільшу підтримку медиків - навіть оплески - викликало останнє питання зустрічі, яке стосувалось оплати праці медичних працівників, адже після підвищення мінімальної зарплати до рівня 3200 гривень і лікар, і молодша медична сестра отримають однакову оплату праці.
Зміна фінансування не дуже стосується лікарів, адже лікарі будуть заробляти стільки, скільки у них буде пацієнтів. Як завжди є проблеми, бо як щось покращується для одного, воно не може для всіх покращуватись. Але сподіваюсь, що зміна фінансування допоможе лікарям із усіма надбавками заробляти більше грошей

– відповіла Уляна Супрун.МОЗ, Уляна Супрун, медицина, УМСА, візит

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.